Розколяда принесла радість та єднання шкільній родині

Розколяда - дійство, яке завершує цикл Різдвяних свят. Даний захід дуже люблять діти, адже це своєрідні різдвяні вечорниці. В Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 під завісу минулого тижня зібралася уся шкільна родина, щоб поколядувати. Окрім цікавих та веселих сценівок, діти чекали гощення: учні з кожного класу принесли традиційні українські страви (вареники, пироги, печиво, узвар), якими частувалися зі своїми вчителями та батьками. А найголовніше - представники кожного класу нашої школи виконували пісні, які славили народження Бога. Тішить, що учнівська молодь прагне відроджувати українські традиції зі щирістю, без фальші. Ми повинні усвідомлювали свою місію у відродженні тої України, яку знали і любили наші предки.
      Шкільне свято принесло радість та єднання. В цьому і є зміст розколяди…
                                                                             Валентин Гулька , учень 5-А класу Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Категорія: Мої статті | Додав: Sigurdar (17.03.2017)
Переглядів: 345 | Рейтинг: 0.0/0