Вівторок
15.10.2019
03:17
Категорії розділу
Мої статті [23]
Шкільне відео [0]
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 73
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. N2
Головна » Статті » Мої статті

Круглий стіл «Профілактика насильства та жорстокої поведінки»

        Сьогодення  вимагає  від  дітей  чимраз  швидшого  і  якіснішого  входження  у світ  дорослих,  що  не  завжди  відбувається  спокійно  й  без  насильства. Процес соціалізації наших школярів повинен відбуватися якомога якісніше й безпечніше. Для цього необхідно впроваджувати політику захисту дітей від будь-яких форм насильства.

        Школа не функціонує поза суспільством, тому потрібно формувати в  педагогів уміння і навички розуміння та розв’язання проблеми насильства між дітьми. З цією метою 19 лютого 2015 року в Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбувся круглий стіл «Профілактика насильства та жорстокої поведінки», організований і проведений  практичним психологом  Гавриленко Світланою Миколаївною.

         На заході були присутніми начальник служби у справах дітей Чортківської  міської ради Дацюк Василь Семенович, методист управління освіти Чортківської міської ради Пирка Лілія Володимирівна, директор школи Кульчицький Руслан Володимирович, заступник директора з НВР Слонь Галина Йосипівна, психологи ДНЗ, психологи та соціальні педагоги ЗНЗ міста.

         Завданням круглого столу було сфокусувати увагу учасників на проблемі насильства в дитячому середовищі та визначити власне місце у вирішенні даної проблеми. Під час заходу обговорено законодавчі нормативні документи, види насильства, статистичні дані щодо застосування насильства по відношенню до дітей в Україні, місце дорослого у розв’язанні проблеми насильства в дитячому середовищі.

         Гавриленко С.М. застосувала різноманітні види роботи:  міні-лекцію, вправи аналітичного і творчого характеру, роботу в групах. Окрім обговорення актуальних проблем, учасниками круглого столу з’ясовано перспективу подальшої діяльності.

Категорія: Мої статті | Додав: Sigurdar (27.03.2015)
Переглядів: 586 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: