Зустріч з о Себестьяном

Нещодавно до нашої школи завітали священики о. Себестьян і о. Андрій. Отець Себестьян є родом із Іспанії, на даний час перебуває в Римі. В Україну приїхав для того, щоб поділитися своїм досвідом зі священиками, і провести для християн духовні реколекції, які кожному допоможуть відновити свої стосунки з Богом. Адже його місія, займатися формацією священиків, проводити реколекції з подружніми парами, окрім того, має хороший досвід  роботи з молоддю.

Ми мали гарну нагоду запросити о. Себестьяна на щиру розмову з 9-11 класами. Ця зустріч юних школярів заохотила їх робити правильний вибір у житті, вибираючи правдиві критерії добра. Бесіди ґрунтувались на реальних історіях, через які учні мали змогу добре переосмислити свої вчинки та погляди. Це знайомство залишило у наших серцях хороші зернини порад, які в майбутньому можуть принести добрі плоди.

Фото: http://shkola2chortkiv.ucoz.ua/photo/podiji/zustrich_z_o_sebestjanom/8

Переглядів: 403 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0