Змаганнях з шашок і шахів

Шахи - щось більше, ніж просто гра. Ця найдавніша гра особливо багато радості і задоволення приносить дітям. Гра в шахи розширює їх кругозір, вчить думати, бути уважним, запам'ятовувати, порівнювати, узагальнювати, передбачати, розвиває винахідливість і логічне мислення.

У Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 велика увага приділяється популяризації гри в шашки та шахи як одного із видів змістовного дозвілля шкільної молоді.

Так, у змаганнях з шашок «Диво шашки», які проходили 21 березня 2018 р. серед школярів загальноосвітніх закладів І-ІІІ ст. м. Чорткова, Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 посіла ІІ місце в командному заліку, а учень 9-го класу Федорович О. за результатами індивідуального заліку здобув ІІ місце.

У змаганнях з шахів «Біла тура - 2018», що проходили 22.03.2018 р. серед школярів загальноосвітніх закладів І-ІІІ ст. м. Чорткова у приміщенні Чортківської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст., за результатами командного заліку Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 здобула ІІ місце. Учні Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 здобули призові місця. Серед юнаків І місце здобув Гулька В. учень 6-А класу, серед дівчат срібло виборола учениця 2-А класу Пирка Аліна.

Переглядів: 370 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0