15.10.2019
«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 28 » З рівнянням на Героїв імена
З рівнянням на Героїв імена

11 березня у спортивному залі гуманітарно-педагогічного коледжу відбулася відкрита першість Чортківського району та м. Чорткова з кікбоксингу серед юнаків та юніорів, присвячена полеглим українським воїнам АТО. Участь у цих змаганнях прийняло багато  учнів нашої школи. Більша кількість з них зайняли призові місця.

У цікавих та напружених поєдинках чемпіонами стали: Степан Гринишин, Ярослав Деренюк, Максим Кагадій, Арсен Школьний, Остап Шмиголь. Віталій Горячий, Андрій Заплацінський, брати Арсен та Павло Стефанчишини, Володимир Сов`як, Олександр Піхуник, Арсен Чашурін, Максим Штогрин. Срібні та бронзові нагороди здобули: Олександр Дубина, Богдан Стахів, Вадим Попадюк, Тарас Цьобан, Євген Стасишин, Володимир Провальний, Андрій Бардецький, Петро Лукачик та Олександр Винницький. Усі чемпіони та призери турніру були на городжені медалями, кубками, грамотами та солодкими подарунками. Організація і проведення змагань стали можливими завдяки підтримці директора Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу Романа Пахолка, депутата районної ради Григорія Горячого, начальника відділу молоді та спорту райдержадміністрації Олега Галущака, голови Тернопільського підрозділу ГО Антикорупційний К омітет Майдану Романа Марценишина та його заступника Юрія Абаімова. За це їм велика вдячність від юних спортсменів.

Борис ФЕДОРИШИН,
викладач фізвиховання гуманітарнопедагогічного коледжу ім. О.Барвінського

Переглядів: 134 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0