Вітаємо з Днем учителя! + відео від учнів

Кожного року осіння пора приносить свято, яке торкає душі кожної людини. Адже всі ми згадуємо з ніжністю шкільні роки і з вдячністю  своїх вчителів.

У перший тиждень жовтня вся країна урочисто відзначає День працівників освіти. У цей день навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками учнів і вчителів.

З радістю відзначили це свято у Чортківській загальноосвітній школі № 2. Відбулася урочиста частина в актовій залі, де зібрався педагогічний колектив на чолі з директором, який привітав своїх колег з професійним святом. Директор, Кульчицький Руслан Володимирович подякував вчителям за їх наполегливу, старанну працю, адже педагогічний колектив школи відзначено подякою за високу професійну роботу Чортківською міською радою.

Із поздоровленнями до вчителів звернувся 10 клас . Учні зуміли проявити себе, відкрили у собі нові таланти.

Переглядів: 370 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0