Вибори учнівського президента школи

19 вересня 2018 року відбулися вибори учнівського президента школи. Серед кандидатів було двоє учнів нашої школи: Павліковська Любов (8-Б кл.) та Чикурлій Дарина (9 кл.).

На основі кращих шкільних традицій кандидати розробили програми своїх планів та дій на посаді президента школи.

Тиждень передвиборчої агітації завершився голосуванням учнів 5-11 класів. У голосуванні брали участь 182 учні. Після підрахунків голосів, згідно з протоколом виборчої комісії, за результатами голосування президентом школи стала Павліковська Любов.

24 вересня 2018 року на загальношкільній лінійці відбулася інавгурація президента школи. Паліковська Любов склала присягу на вірність рідній школі, зобов’язалася своїми справами дбати про розвиток школи, обстоювати права учнів, додержуватися Статуту школи, підносити авторитет школи в місті, області, Україні.

Нового президента привітав директор школи Кульчицький Р.В., який зазначив, що на ученицю від нині покладається велика відповідальність перед своїми виборцями. Руслан Володимирович побажав їй наснаги у нелегкій роботі та пообіцяв допомагати у всіх починаннях.

Директор школи передав Павліковській Любові  козацьку булаву як символ влади і мужності.

Під час лінійки також була представлена нова команда президента школи:

заступник президента – Плішка Ірина (8-А кл.),

голови центрів «Дозвілля» - Соловйова Катерина (7-Б кл.);

«Данко» - Дзюбак Аліна (8-А кл.);

«Чемпіон» - Лещишин Євген (10 кл.);

«Правопорядок» - Гулька Надія (10 кл.);

«Благоустрій» - Патуляк Вероніка (8-А кл.);

«Ерудит» - Слободян Анастасія(8-Б кл.).

Бажаємо новообраному президенту школи та його команді наполегливості та успіхів на цих почесних та відповідальних посадах.

Переглядів: 346 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0
1 Денис Астрябський