Участь Поселюжної Ілони в IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Під час весняних канікул наша десятикласниця Поселюжна Ілона була учасницею IV завершального етапу  ХХІХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, який проходив на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки. Впродовж чотирьох днів школярка демонструвала не лише поглиблене знання програмового матеріалу, але й виявляла творчий підхід при виконанні завдань.

У результаті – IV місце. Весь педагогічний та учнівський колектив привітав Ілону на загальношкільній лінійці за неабиякі успіхи. Бажаємо нашій учениці наступного року  отримати призове місце, бо в наполегливій роботі дівчини сумніву немає.
       У рамках олімпіади Ілона мала зустрічі з хмельницькими ровесниками, була учасницею екскурсії до музею-заповідника «Меджибізька фортеця». Зацікавленість  викликали матеріали експозиції Музею історії освіти Хмельницької області.

Переглядів: 379 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0