У Юннатії кордонів немає

Цьогоріч Україна відзначає 90-ліття юннатівського руху. У нашій школі вже склалася добра традиція в цей час проводити Тиждень юннатівського руху, куратором якого є досвідчений педагог Нечунаєва Н.В. Класними керівниками проводилися тематичні виховні години, діти малювали малюнки. Наталією Василівною було проведено посвяту шестикласників в юні натуралісти. Педагогом-організатором Блажків С.Я. для учнів 9-11 кл. організовано конференцію «Збереження краси рідного краю», яку проводив отець-диякон Михайло Деревенчук. Під час заходу піднімалися питання на злободенні теми, які стосувалися екологічних проблем Чортківщини.

Також минулого тижня старшокласники мали зустріч з директором італійського карітасу з м. Авеліно (Італія) паном Доменіком, який розповідав учням про значення милосердя та  участі у волонтерському русі.

Переглядів: 413 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0