Твоє здоров’я – у твоїх руках

З метою поглиблення знань учнів про негативний вплив шкідливих звичок на здоров’я та необхідності формування у дітей корисних звичок у Чортківській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 2 «06» лютого 2019 року пройшов виховний захід «Твоє здоров’я – у твоїх руках», підготовлений і проведений педагогом – організатором Герасимів А.В., заступником з виховної роботи Нестеренко Н.М. та учнями 8 – Б класу ( класний керівник Віцінська Н.В.).

На заході були присутні вчителі, учні 6–х, 8-х, 9 –го класів та їхні батьки. Читці Грубенюк – Петрочко Д., Голодрига Д., Воробель К. та ін., ведучі Слободян А., Павліковська Л. читали уривки із поетичних творів, а також науково – популярної літератури.

8 – Б класу Бойчук Назар та Дутковський Вадим розіграли міні – сценки. Присутні переглянули відео про негативний вплив шкідливих звичок на організм підлітків.

Червоною ниткою на заході лунали слова : «Бережи здоров’я замолоду, бо воно-найбільше багатство».

Переглядів: 245 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 1.0/1