Туберкульоз – проблема соціальна

Із метою профілактики та ознайомлення учнів Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з методами боротьби з туберкульозною паличкою медсестра школи Джулинська О. А. провела бесіду з учнями 8 класу про шляхи зараження, симптоми, перебіг і наслідки туберкульозу, закликала вести здоровий спосіб життя, збалансовано харчуватися, а також дотримуватися правил особистої гігієни. Отже, учні зробили висновок, що їхнє здоров’я – у їхніх руках, і про це слід завжди памятати!

Паралельно з тим, учні 7-А класу Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 разом із бібліотекарем школи Пендзій С. Б. завітали до центральної районної бібліотеки, де було проведено круглий стіл «Павутиння лиха» до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, що відзначається 24 березня, за участі районного лікаря фтизіатра Грубенюк О. І. Також до уваги всіх учасників круглого столу бібліотекарі організували тематичну книжкову виставку «Туберкульоз – проблема соціальна», мета якої – донести учням якомога більше корисної інформації для боротьби з цією хворобою у нашому суспільстві.

Переглядів: 401 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0