Тренінг "Фінансова грамотність"

18 жовтня 2017 року учні 10-11 класів Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відвідали День відкритих дверей у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ. Важливий вибір постає перед абітурієнтами, адже вирішується питання майбутнього професійного шляху. Тому, необхідним є вивчення усіх аспектів вступної кампанії в Україні. Пізнавальним став експрес-тренінг "Фінансова грамотність-стратегія успішного майбутнього" спрезентований студентами вузу, оскільки показав як важливо володіти економічними знаннями у всіх життєвих та професійних сферах. Також учні випускних класів почерпнули інформацію про вимоги та особливості вступу 2018 р. Ознайомившись з критеріями та принципами навчального процесу ЧННІПБ ТНЕУ, викладацьким складом та студентами, учні більш детально розглянули можливість оволодіння економічними спеціальностями. Попереду рішучий крок у вищу освіту і ми з гордістю впевнені, що наші учні досягнуть успіху у всіх обраних ними професіях.

Переглядів: 303 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0