Тиждень незалежності України

З 1 по 6 вересня в школі проходив тиждень, присвячений 23–ій річниці незалежності України. Учні та педагоги брали активну участь у його проведенні. 1 вересня в усіх класах пройшли уроки за темою «Україна – єдина країна». Учні початкових класів писали листи солдатам, які захищають цілісність  України на її Сході. Протягом тижня проходила виставка малюнків «Моя барвиста Україна». 3 вересня школа «зацвіла» усіма барвами: проходив парад вишиванок «Два кольори мої, два кольори…». У четвер відбувся конкурс квітів «Осінні фантазії».  Приємно зазначити, що серед композицій панувала патріотична тематика. Підбиваючи підсумки за тиждень, на шкільній лінійці було нагороджено грамотами переможців конкурсу.

Переглядів: 550 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0