Тиждень хімії

Хімія у школі – це не тільки уроки, це і позакласна робота вчителя та учнів. Цікавим прикладом такої діяльності є Тиждень хімії в Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст. №2, який проводився з 16 по 20 квітня, що дав можливість вчителям хімії Слонь Г.Й. і Недокус О.Т. детальніше ознайомити учнів з предметом хімія.

Під час Тижня учні 8 класу переглянули документальний фільм «100 великих відкриттів. Хімія». Восьмикласники зробили висновок, що наступає час, коли можна маніпулювати окремими атомами і молекулами, створюючи нові технології. Це досягнуто в тому числі завдяки великим відкриттям в області хімії: періодична система хімічних елементів, електроліз, хімічний зв'язок, радіоактивність, полімери, фулерени.

Учні 7-их класів та члени гуртка «Юний хімік» побували в гостях у Алхіміка на уроці, що мав тему «Цікава хімія».

На цьому уроці семикласникам запам’яталися чудо-експерименти «Фараонові змії», «Дим без вогню», «Негорюча хустина», «Молоко і сік з однієї пляшки», «Зашифрований лист».

Переглядів: 503 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0