Тиждень безпеки життєдіяльності

З 27 вересня по 4 жовтня в нашій школі проходив Тиждень безпеки життєдіяльності. Молодші школярі підготували малюнки про обережне поводження з вогнем. Учні 8-А класу провели для учнів 6-7 класів пізнавальну вікторину-конкурс «Сам собі рятувальник», метою якого було  закріпити знання школярів з питань пожежної безпеки, навчитися швидко оцінювати небезпечну ситуацію, приймати оптимальне рішення щодо її подолання, рятування свого життя та надання допомоги іншим. Перемогли шестикласники. Обидві команди по завершенню отримали пам’ятки «Самозахист  людей  при  пожежах». Також до школи завітали інспектори пожежної частини, де на загальношкільній лінійці розповіли учням про причини виникнення пожеж, про першу допомогу потерпілим. Учні всі разом озвучували номери служб порятунку.

Переглядів: 363 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0