«Тарас Шевченко – духовний взірець нації»

14 березня у читальній залі центральної районної бібліотеки пройшла зустріч учнів 5,7-их класів Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – учасників шкільної літературної студії (кер. Віцінська Н.В.) за участі бібліотекаря школи Пендзій С.Б. зі співробітниками ЦРБ Гриців О.І. та Рибух Н.Є. у літературно-поетичній вітальні «Тарас Шевченко – духовний взірець нації».

У вітальні звучали фрагменти із творів Т. Шевченка, демонструвались відеоролики. Учні нашої школи Данилевич А., Токальський Є., Слободян А., Павліковська Л., Николайчук А., Патуляк В. декламували поезії генія українського народу.

У вітальні під час зустрічі панувала затишна, творча атмосфера. Сподіваємося, що такі зустрічі будуть продовжуватись і надалі.

Переглядів: 353 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0