Свято до Дня матері в 3-А класі

Мама… Скільки поетів описували материнську любов та самопожертву, скільки пісень складено про материнську ласку та доброту, скільки надій і захоплення вкладають у це слово дитячі уста. Мама – це той світлий ангел, який все життя оберігає своїх дітей.

День Матері – це ще одна нагода висловити мамі свою вдячність та любов, побажати їй здоров’я та щастя, помолитися за неї. 11 травня 2018 р. у 3-А Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 було проведено свято до Дня матері.

Розпочала захід класний керівник Марко Г.П., яка привітала усіх матерів і бабусь зі святом. Учні 3-го класу у подарунок для своїх рідних декламували вірші, співали пісні і виконували танцювальні композиції.

Особливим на цьому святі був вальс батьків і дітей, а також власноруч зроблений учнями подарунок для матерів.

Переглядів: 473 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0