Шкільний благодійний ярмарок «Народна підтримка захисникам України»

18 жовтня в Чортківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся шкільний благодійний ярмарок під назвою «Народна підтримка захисникам України».
На свято завітало багато гостей – вчителі, батьки, працівники навчального закладу, школярі-продавці та школярі-покупці. Загалом ярмарок тривав надзвичайно весело і дружно та неймовірно смачно.
Широкий асортимент смаколиків міг задовольнити найвибагливішого гурмана. Учні школи, спільно з батьками, приготували торти, пироги, тістечка, кекси, домашнє печиво, вафлі, пряники найрізноманітніших форм та видів. Також можна було поласувати різнокольоровим желе, млинцями та мусами.
Загалом усі учні підійшли до організації ярмарки з великим ентузіазмом, творчістю та фантазією. Домашню випічку та інші смаколики охоче розкуповували школярі, працівники школи та батьки, які завітали на свято. Діти ласували придбаними солодощами й охоче ділилися рецептами страв.
Кошти, які вдалося зібрати, підуть на благодійність, а саме, для підтримки українських воїнів на Сході.

Переглядів: 329 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0