Правовий всеобуч «Основні ситуації порушення прав дитини»

У рамках правового всеобучу «Основні ситуації порушення прав дитини» в Чортківській ЗОШ І –ІІІ ст. №2 «06» березня 2019 року відбувся круглий стіл за участі інтегратора Чортківського місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги Овсинської О.С., фахівця з соціальної роботи із суб’єктами пробації Швеця М.М., бібліотекаря Чортківської центральної бібліотеки Гриців Н.Є., практичного психолога С.М. з учнями  8 –х класів школи     ( кл. керівники  Віцінська Н.В., Мединська Л. А.).

Школярі прослухали лекцію про права та обов’язки підлітків, про  запобігання правопорушень та кримінальну відповідальність за вчинені злочини. Учні брали активну участь в обговоренні питань захисту своїх прав та поведінки, якщо вони стали жертвою булінгу.

Зустріч пройшла в ігровій формі та виявилася плідною й цікавою для восьмикласників.

Переглядів: 279 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0