Подяки вчителям Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

У Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 працюють досвідчені, творчі вчителі, які не лише добре володіють інноваційними технологіями, а й активно впроваджують їх у навчальний процес. Педагоги приділяють увагу підвищенню свого професійного рівня, постійно працюють над пошуком нових форм і методів роботи, прагнуть вдосконалювати методику проведення уроків. Результатом такої наполегливої праці є І місце в організації роботи щодо поширення власного досвіду в педагогічній пресі та участі в конкурсах педагогічної майстерності.

На шкільній лінійці 05 березня 2018 р. директор навчального закладу Руслан Володимирович Кульчицький зауважив, що випускники школи різних років отримували грунтовні знання з різних навчальних дисциплін, працюючи на підприємствах, в наукових установах, військових частинах тощо. І за це вони дякують своїй рідній школі. Руслан Володимирович зачитав Подяки педагогічному колективу школи від випускників: Великого Олександра Романовича, випускника – медаліста 2012 року та Васюти Костянтина Станіславовича, полковника, професора, доктора технічних наук, випускника 1990 року.

Переглядів: 400 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 2.0/1