Наскільки добре ми знаємо історію свого міста?

3 лютого до нас в школу знову завітав громадський діяч Олександр Степаненко.  Цього разу відбулося знайомство старшокласників із досі невідомою учням постаттю - австрійським письменником, літературознавцем, перекладачем Карлом Емілем Францозом, який народився 25 жовтня 1848 р. у м. Чорткові. Мало того, Францоз дав високу оцінку поезії Шевченка, вперше висловив думку про універсальність його таланту. Знайшлося місце у творчості письменника й рідному місту, яке він називає Барново. Олександр Михайлович ознайомив нас із уривками нарису Францоза "Ярмарковий день у Барнові". Цікавою була й інтерпретація даного твору нашим гостем. Для повноцінного сприйняття матеріалу учням було показано старі фото Чорткова. Дітей настільки захопили розповіді Олександра Михайловича про історію міста часів Францоза, що у них виникло бажання долучитися до вивчення походження окремих вулиць, пам'ятних  місць рідного Чорткова.

Переглядів: 392 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0