Наша гордість

13 лютого у Генеральному Консульстві Республіки Польща в Луцьку відбувся окружний етап 46-ої Олімпіади літератури і мови польської, в якому брали участь старшокласники з Волинської, Рівненської та Тернопільської областей. Уперше в ній була представлена учениця 11 класу нашої школи Поселюжна Ілона, виборола І абсолютне місце.
На олімпіаді були всі можливі перевірки знань: диктант, аудіювання, читання, граматика, письмове висловлювання та усна літературна частина.

Зовсім незабаром вона, а також двоє учасниць, що зайняли ІІ і ІІІ місця, захищатимуть честь нашого регіону на всеукраїнському етапі олімпіади. Вона проходить як у Польщі, так і в багатьох країнах, де є польська діаспора. Отож, зичимо Ілоні показати відмінні результати в письмовій частині та якнайкраще виступити в усному турі, а в сумі – гідно представити наш край!

Переглядів: 351 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0