Міжнародний день захисту дітей

1 червня у багатьох країнах світу відзначають День захисту дітей, або ще як його називають Дитячий день. В Україні це свято набуло чималої популярності і завжди проходить гамірно та весело. Не оминуло світле свято, яке покликане привернути увагу до захисту прав дитини, і Чортківську ЗОШ І –ІІІ ступенів№2

У міському парку культури та відпочинку імені Івана Франка вчитель фізичної культури Дутка Ю.Б. разом з учнями 7- 8 класів Чортківської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 брали участь у Міжнародному дню захисту дітей, де отримали ІІІ місце і кубок.

Казкові герої та веселі аніматори розважали дітвору різноманітними конкурсами, естафетами, іграми, майстер-класами та вікторинами. Кожна дитина змогла відшукати атракцію за власними уподобаннями: королева Ельза показувала малюкам справжнє хімічне шоу, радісні Фіксики створювали цікаві картини із кольорового піску, а для любителів мистецтва був організований конкурс малюнків на асфальті.

Переглядів: 273 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0