« Ми шукаємо таланти»

Кожна дитина наділена безліччю талантів і здібностей від природи, важливо лише вчасно їх виявити.

Саме таке завдання вчитель Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Кінах С.В. вирішила реалізувати, підготувавши у 4-Б класі 1 грудня родинне свято . На святі були присутні батьки учнів. Виступи учасників були яскравими. Учні продемонстрували свої вміння у вокальному та хореографічному жанрах, проявили себе в цирковому жанрі. Особливо цікавими були виступи таких дітей: Богуцький Арсен продемонстрував кулінарні здібності, Лещишин Олександр, Слогак Ілля, Срібний Назар, Олексишин Євген проявили себе у цирковому жанрі. Нікого не залишили байдужими танцювальні композиції, які підготували Пюревич Анастасія, Язловецький Богдан, Кушніров Назарій, Нагірняк Максим, Міщій Сергій. Вразили всіх присутніх вироби із пластиліну і тканини, які виконали Красноштан Марта і Кільчицька Ірина. Міщанчук Яна і Яцентюк Юлія показали знання польської мови.

Свято пройшло в дружній атмосфері. Батьки і діти отримали море позитивних вражень. Винагородою дітям за виступи були похвала, оплески та солодощі від батьків.

Переглядів: 382 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0