Мама, мамочка, матуся...

8 травня 2019 року учні 2- А класу Чортківської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів №2 привітали своїх матусь піснями, віршами, частівками і танцями.

Мама, мамочка, матуся... Скільки ніжності, тепла і любові у цьому слові, що називає людину, яка для всіх найближча, найдорожча, найрідніша.
У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято Матері. Саме в цей день усі вшановують і матір-неньку, і матір-землю, і Матінку Божу.
Слово “мама” росте разом з нами тихо, як тихо ростуть дерева, сходить сонце, розцвітає квітка, як тихо світить веселка і гладить по голівці рідна рука. Зі звуку-сльозинки народжується на світ святе слово “мама”, яке вимовляє
дитина.

Там, де ступає матуся, здається, стає тепліше, піднімаються трави, розцвітають квіти, радісно щебечуть пташки. По-особливому дерева там ростуть, опустивши свої віти до матінки-землі, віддаючи данину шани і поваги. А інші здіймають віти до сонця, ніби прославляючи ім’я Матері!

Переглядів: 257 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0