Квест 2019 року

13 травня 2019 року завідувач бібліотеки  Герасимів А.В., вчитель фізичної культури Кібюк С.Є., учні 10 класу Чортківської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів №2  побували в Чортківському навчально – науковому інституті підприємництва і бізнесу, де відбувся міжрегіональний «Квест  2019 року».

У ньому взяли участь 9 команди загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів м. Чорткова, с. Улашківці, с. Горішня Вигнанка, С. Білобожниця, с. Базар Метою квесту, крім ознайомлення з ВНЗ, було ще й удосконалення економічних знань.

«Квест 2019» розпочався в ЧННІПБ ТНЕУ. Неймовірну атмосферу, гарний настрій створив французький співак Poul Manandise (Поль Манондзін).

Кульчицька Н.Є., директор ЧННІПБ ТНЕУ, кандидат економічних наук, доцент, відкриваючи захід, привітала присутніх у залі і сказала : «Стати успішним, жити в достатку можна лише володіючи знаннями і вміючи їх застосовувати. Надія Євстахіївна  побажала присутнім успішного проходження квесту.

Завідувач кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін к.е.н., доцент Дерманська Л.В. озвучила правила квесту і оголосила його старт.

Вже на початку було зрозуміло, що розпочато захоплюючу гру. На учасників чекали розв’язування різноманітних завдань, успішне вирішення яких давало змогу рухатися далі.

Усі учасники залишилися задоволені.

Переглядів: 251 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0