"Хай нерозмежованою залишається навіки!"

22 січня 2018 року у Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулася урочиста лінійка до Дня Соборності України.

Відкрив лінійку директор школи Кульчицький Р.В. Він розповів про те, що 22 січня 1919 року на Софійській площі у Києві було урочисто проголошено обєднання УНР та ЗУНР. Рівно о 12.00 годині розпочалася церемонія проголошення Акту злуки. Член Директорії Федір Швець урочисто зачитав Універсал, за яким століттями відірвані одна від одної частини єдиної України – Галичина, Буковина, Закарпаття і Наддніпрянська Україна обєдналися в одну незалежну Українську Народну республіку.

Керівник навчального закладу привітав усіх присутніх з цим святом, побажав здоровя, добра, миру і злагоди, а також висловив віру в те, що територіальна цілісність України, скріплена кровю мільйони незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Діти декламували патріотичні поезії, а також виконували хореографічну композицію.

Переглядів: 363 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0