«Історія Марти»

7 лютого 2019 року учні 8-10 класів Чортківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 спільно з директором школи Кульчицьким Р.В. та заступником директора з ВР Нестеренко Н.М. відвідали Чортківську міську бібліотеку для дітей з нагоди презентації книжки «Донечка, про яку ми завжди мріяли. Історія Марти». На захід, який було приурочено Міжнародному дню пам'яті жертв Голокосту, було запрошено Степаненка О.М., громадського діяча, представника «Гельсінської ініціативи – ХХІ», якій належить переклад «Історії Марти» на українську мову.

Олександр Михайлович розповів, що у книжці записана хвилююча розповідь про дивовижний порятунок у роки нацистської окупації дівчинки-єврейки Марти Вінтер з міста Чорткова, через багато років по війні записана з її слів письменницею Наомі Моргенштерн. Також Степаненко О.М. показав ілюстровану презентацію «Історії Марти» та документальний фільм про події Голокосту.

Учнів зворушили розповіді оповідача та побачене. Надіємося, що уроки почутого вони запам’ятають надовго.

Колектив Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 висловлює подяку завідуючій бібліотекою Шереметі В.І. за організовану зустріч.

Переглядів: 296 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0