«Іде Лесь Курбас, а за ним іде нова доба»: до 125-ліття від дня народження славетного драматурга

5 грудня за ініціативи глови учнівського самоврядування Поселюжної Ілони, членів шкільного гуртка «Живе слово» (керівник Віцінська Надія Валентинівна) до нас завітали гуртківці Чортківського палацу дітей та юнацтва з літературно-драматичною композицією «Полинна сльоза», приуроченою 125-літтю від дня народження Леся Курбаса. Керівник гуртка Дмитрів Віра Миколаївна розповіла про найславетнішого театрального діяча Леся Курбаса, його співпрацю з відомою актрисою, нашою землячкою, Катериною Рубчаковою в «Руській бесіді». Самі ж гуртківці продемонстрували високу виконавську майстерність. Надіємося на нові зустрічі.

Переглядів: 387 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0