Фестиваль-конкурс "Свята Покрова"

24 жовтня 2017 року у приміщені районного Будинку культури м. Чорткова відбувся міський етап фестивалю-конкурс у патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвяченого 75-тій річниці створення Української повстанської армії. У ньому взяли участь учні шкіл міста і вихованці районного Будинку культури.

Учні Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 продемонстрували свій талант у трьох номінаціях, здобувши призові місця. Ці здобутки стали можливими завдяки високому професіоналізму, самовідданій і творчій роботі вчителів школи.

У номінації «Патріотична пісня» ансамбль «Веснянка», виконавши дві патріотичні пісні, здобув ІІІ місце. Олександр Пендзій, учень 2-А класу, декламував вірш «Благословенна держава» і зайняв ІІ місце у номінації «Патріотична проза і поезія». В номінації «Образотворче мистецтво » володарем Гран-прі стала учениця 11 класу Фуштей Яна.

Школа гордиться успіхами своїх вихованців!

Переглядів: 335 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0