Екскурсія вулицями міста

З 02.10 по 06.10.2017 року в Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 пройшов Тиждень історії. З ініціативи директора навчального закладу Кульчицького Руслана Володимировича історичний Тиждень став Тижнем Духовності й Памяті, бо память – це той підмурівок, на якому стоять релігія, рідна мова, національна історія й культура. Той підмурівок, без якого неможливе зростання духовності й патріотизму.

З метою ознайомлення з історичними та духовними памятками рідного міста директором школи, вчителем історії, кандидатом історичних наук Русланом Кульчицьким спільно з директором Чортківського краєзнавчого музею Іванців О.З. 03 жовтня року з учнями 6-их класів була проведена цікава екскурсія вулицями міста. Школярі також відвідали Домініканський костел й Успенську церкву. Діти дізналися багато цікавого про історію будівництва цих храмів, а також про інші памятки історії і культури м. Чорткова.

Переглядів: 323 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0