Дякую Тобі, Вчителю мій!

Педагог - невтомний трудівник. Щонайменше, один день у році йому належить подякувати. Саме тому учні 10 та 8-Б класу Чортківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 під керівництвом вчителя музики Ольги Слюбик, педагога-організатора Мар'яни Полянської та заступника директора з виховної роботи Наталії Нестеренко 4 жовтня підготували святковий концерт.
"Телемарафон" на телеканалі "ШколаLife" розпочався із привітання директора школи Руслана Володимировича Кульчицького: "Вітаю кожного працівника освіти. Cтежина педагога нелегка та терниста. Проте ми з вами робимо благородну справу- формуємо майбутні покоління, виховуючи й навчаючи. Бажаю усім здоров'я, наснаги, й творчості у роботі. Розвиток й праця над собою - ось мірило роботи справжнього педагога. Тож, зі святом, шановні колеги".
Кожна методична комісія створила свою телепередачу, де розповіла, що таке професія педагога кожної дисципліни. Концерт вдався на славу. Святковий настрій був забезпечений педагогам на усі вихідні.
Слід додати, що із самого ранку учні та їх батьки вітали своїх учителів. Безліч добрих слів подяки й шани лунали на адресу педагогів.
А ми ще раз вітаємо усіх педагогічних працівників.
Зі святом, любі педагоги.

Переглядів: 293 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0