Дари осені

Осінь, щедра на яскраві барви та подарунки, дарує натхнення і творчий настрій. Саме ця пора року є традиційною для проведення в Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 творчих виставок, оглядів та конкурсів.

Роботи представлені учнями молодшої та старшої школи були дуже різними – і за тематикою, і за матеріалом, з якого виконані, і за власне застосованими техніками. Але об’єднувало їх одне – бажання щось зробити, показати себе, проявити власну думку, творче мислення, індивідуальність. «Ми бачили справжні барви осені, кожна композиція неповторна, їх навіть важко оцінити, щоб визначити кращих, оскільки роботи дуже різнопланові» – зазначив директор школи Кульчицький Руслан Володимирович.

Із задоволенням відвідали шкільну виставку й отримали чимало вражень від дитячих робіт батьки учнів і педагогічний колектив.

Переглядів: 491 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0