Булінг та відповідальність

20 лютого 2019 р. у Чортківській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 2 працівниками Чортківського міськрайонного відділу ДРАЦС та Чортківського міськрайонного відділу ДВС: провідним спеціалістом Чортківського міськрайонного відділу ДРАЦС головного територіального управління юстиції Кирильченко І.Б., заступником начальника відділу державної, виконавчої служби Чортківського міськрайонного відділу головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Павлюк Н.М., головним, державним виконавцем відділу ДВС Ляхович М.В., було проведено бесіду з учнями 7, 9 класів  на тему «Булінг – це насильство».

Спеціалісти зазначили, що булінг – це агресивна поведінка, яка зазвичай повторюється. Вона має за мету завдати шкоду, викликати страх або тривогу, або ж створити негативне середовище у школі для іншої особи. Булінг виникає у ситуації, в якій існує реальний чи уявний дисбаланс сил.

Наприкінці бесіди дітям було роздано, буклети, листівки, плакати Міністерства юстиції України.

Переглядів: 294 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0