9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи. З метою формування в учнів європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської культури в Чортківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 до Дня Європи пройшли виховні години в онлайн режимі.

Переглядів: 83 | Додав: Sigurdar | Дата: 17.05.2022 | Коментарі (0)

Переглядів: 124 | Додав: Sigurdar | Дата: 09.05.2022 | Коментарі (0)

Переглядів: 81 | Додав: Sigurdar | Дата: 09.05.2022 | Коментарі (0)

Гірка доля спіткала сьогодні неньку-Україну. У наші домівки прийшла війна.

Повномасштабне вторгнення росії на українські землі стривожило мільйони людей. Багато хто став біженцем. Звичне навчання в школі відмінено, воно проходить дистанційно.

Учні Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Забіяка Ліза, Буга Артем, Колужняк Тарас, Микитюк Роман поділилися своїми роздумами про війну, через яку дехто з них покинув домівку й сумує за рідним містом, рідною школою.

Тішить, що школярі вірять у перемогу Збройних сил України та мають плани на майбутнє, пов'язане з рідним краєм.

Переглядів: 74 | Додав: Sigurdar | Дата: 07.05.2022 | Коментарі (0)

День Воскресіння Ісуса Христа – Великдень – одне з найбільших свят християн.

Дякуємо нашим воїнам, які зробили усе для того, щоб ми могли посвятити наші пасхальні кошики. Натомість ми поділилися частинкою освяченої їжі із воїнами ЗСУ.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Слава Україні! Героям слава!

Переглядів: 90 | Додав: Sigurdar | Дата: 27.04.2022 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 48 49 »