Переглядів: 71 | Додав: Sigurdar | Дата: 28.05.2022 | Коментарі (0)

Переглядів: 72 | Додав: Sigurdar | Дата: 28.05.2022 | Коментарі (0)

Переглядів: 71 | Додав: Sigurdar | Дата: 28.05.2022 | Коментарі (0)

Переглядів: 86 | Додав: Sigurdar | Дата: 28.05.2022 | Коментарі (0)

18 травня - сумна дата для України. Це День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

18 травня 1944 року радянська влада розпочала операцію з депортації кримських татар, звинувативши їх у співпраці з нацистською Німеччиною. Сотні тисяч людей було виселено з їхніх домівок та відправлено у віддалені регіони Радянського Союзу із забороною повернення додому.

Після здобуття Україною незалежності багато кримських татар нарешті отримали змогу приїхати на Батьківщину. Проте у 2014 році російська влада вчинила злочин проти України та її громадян, анексувавши Крим. Його жителі знову були вимушені покинути свій дім.

Щороку в травні ми згадуємо історію кримських татар, які стали жертвами тоталітарного режиму москви. Молоде покоління України має знати про злочини росії проти мирних жите ... Читати далі »

Переглядів: 84 | Додав: Sigurdar | Дата: 23.05.2022 | Коментарі (0)

Переглядів: 74 | Додав: Sigurdar | Дата: 22.05.2022 | Коментарі (0)

Переглядів: 88 | Додав: Sigurdar | Дата: 19.05.2022 | Коментарі (0)

Українці завжди шанували сім’ю. Від батька до сина, від бабусі до внучки, передаються духовні цінності й досі. Сім’я є найбільшим багатство для кожного українця.

У Міжнародний день сім'ї учні Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 підготували відеокалейдоскоп фотографій зі своїми найдорожчими у світі людьми.

Дорогі наші мамусі і татусі, бабусі і дідусі, братики і сестрички, вітаємо вас! Бажаємо Вам відчувати любов і шану до кожного брата-українця, знати і вірити у те, що у Вас є завжди родинна підтримка, що українці – одна велика сім’я! СЛАВА УКРАЇНІ!

Переглядів: 83 | Додав: Sigurdar | Дата: 17.05.2022 | Коментарі (0)

Сьогодні попри тривогу в наших душах отримуємо велику радість від споглядання за красою природи. Настали теплі травневі дні, сонечко пестить своїми промінчиками, легкий вітерець голубить нас, милують око лісові квіти…Однак земля відчуває спрагу. Так і хочеться, щоб дощик наповнив її життєдайними силами.

Нині, як ніколи, усі очікуємо на добрий урожай. Надто великі втрати несе наша країна. Так і чекаємо щодня на дощик, на «вечірнього гостя», як пише про нього Максим Рильський у поезії «Дощ», яку вивчали п’ятикласники.

Учениця 5-Б класу Сівіріна Анастасія, яка донедавна навчалася у Вугледарській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Донецької області, зуміла майстерно відтворити єдність людини і природи.

Переглядів: 151 | Додав: Sigurdar | Дата: 17.05.2022 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 ... 48 49 »