24 червня Чортківска ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відпустила у широке і щасливе життя своїх дітей – випускників 2017 року. Трепетно і трішки сумно відбулось прощання з дитинством. Вчителі, батьки, гості свята вітали випускників з початком самостійного життя, бажали їм щасливої долі, здійснення мрій і задумів, впевнено і наполегливо йти до своєї мети, щоб стати гідними людьми для найкращої держави у світі - рідної України.

... Читати далі »

Переглядів: 344 | Додав: Sigurdar | Дата: 06.07.2017 | Коментарі (0)

9 червня відбулася важлива подія в житті дев’ятикласників школи  – випускний вечір! Цей день важливий етап для учнів 9-х класів, адже більшість продовжить своє навчання у стінах рідної альма-матері, а дехто вже обрав майбутню професію і навчатиметься в інших навчальних закладах.

Святково одягнені юнаки та дівчата в цей день приймали вітання від адміністрації, вчителів, класного керівника та батьків. Вся шкільна родина вітає учнів 9-х класів.

Переглядів: 537 | Додав: Sigurdar | Дата: 06.07.2017 | Коментарі (0)

30 травня 2017 року студенти Чортківського медичного коледжу на центральній площі  організували наукові міні-лабораторії просто неба в яких взяли участь учні 5 - 8 класів нашої школи.

Переглядів: 303 | Додав: Sigurdar | Дата: 06.07.2017 | Коментарі (0)