3 лютого до нас в школу знову завітав громадський діяч Олександр Степаненко.  Цього разу відбулося знайомство старшокласників із досі невідомою учням постаттю - австрійським письменником, літературознавцем, перекладачем Карлом Емілем Францозом, який народився 25 жовтня 1848 р. у м. Чорткові. Мало того, Францоз дав високу оцінку поезії Шевченка, вперше висловив думку про універсальність його таланту. Знайшлося місце у творчості письменника й рідному місту, яке він називає Барново. Олександр Михайлович ознайомив нас із уривками нарису Францоза "Ярмарковий день у Барнові". Цікавою була й інтерпретація даного твору нашим гостем. Для повноцінного сприйняття матеріалу учням було показано старі фото Чорткова. Дітей настільки захопили розповіді О ... Читати далі »

Переглядів: 391 | Додав: Sigurdar | Дата: 08.02.2017 | Коментарі (0)

До 120-річчя з дня народження Євгена Маланюка учителем української мови та літератури Віцінською Н.В. була організована зустріч учнів 11 класу з представником Чортківської центральної бібліотеки.

Переглядів: 454 | Додав: Sigurdar | Дата: 08.02.2017 | Коментарі (0)