11 березня у спортивному залі гуманітарно-педагогічного коледжу відбулася відкрита першість Чортківського району та м. Чорткова з кікбоксингу серед юнаків та юніорів, присвячена полеглим українським воїнам АТО. Участь у цих змаганнях прийняло багато  учнів нашої школи. Більша кількість з них зайняли призові місця.

У цікавих та напружених поєдинках чемпіонами стали: Степан Гринишин, Ярослав Деренюк, Максим Кагадій, Арсен Школьний, Остап Шмиголь. Віталій Горячий, Андрій Заплацінський, брати Арсен та Павло Стефанчишини, Володимир Сов`як, Олександр Піхуник, Арсен Чашурін, Максим Штогрин. Срібні та бронзові нагороди здобули: Олександр Дубина, Богдан Стахів, Вадим Попадюк, Тарас Цьобан, Євген Стасишин, Володимир Провальний, Андрій Бардец ... Читати далі »

Переглядів: 391 | Додав: Sigurdar | Дата: 28.03.2016 | Коментарі (0)